Hrajte o spoločenské hry na prázdniny

Leto máme v plnom prúde a deti sa tešia, čo pre nich rodičia tento rok vymysleli. Či sa už rozhodli stráviť leto pri mori alebo u starých rodičov, k dobrej nálade určite prispejú aj spoločenské hry. Veď kto by si nepamätal na chvíle strávené pri obľúbenom Človeče, nehnevaj sa! alebo večerných partiách kanasty?
To, že majú deti prázdniny ešte nemusí znamenať, že sa nič nemôžu naučiť. Existuje množstvo edukačných hier, ktoré nenásilnou formou vaše deti aj niečomu priučia. Vďaka hre Rummikub, ktorú môžu hrať až štyria hráči, si deti napríklad precvičia matematiku. Ide o pútavú hru s číslami a ich rôznymi kombináciami, pri ktorej sa rozhodne nikto nenudí. Cieľom hry Rummikub je poskladať herné kamene s číslami do postupiek alebo skupín.

Hrajte o spoločenské hry na prázdniny

Hrajte o spoločenské hry na prázdniny
ilustračné foto: damskajazda.sk

Hrajte o spoločenské hry na prázdniny

Pokiaľ chcete s deťmi zažiť skutočnú zábavu a salvy smiechu, je pre vás ako stvorená spoločenská hra Activity Special. Okrem pantomímy, kreslenia a slovného opisu môžete daný pojem vysvetliť aj pomocou zvukov. Úlohy sú dvojslovné, pričom každé slovo sa predvádza iným spôsobom. Hru môže hrať až 16 ľudí, takže môžete zavolať aj kamarátov vašich detí a zábava bude o to väčšia.

Termín konania súťaže: do 28.06.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.