Hrajte o pobyt na zimných olympijských hrách v Pchjongčchangu

Spoločnosť Samsung Electronics Czech and Slovak spustila od stredy 13. decembra 2017 súťaž o dizajnové kryty Alcantara s olympijským dizajnom a o jedinečný týždenný pobyt na zimných olympijských hrách v Pchjongčchangu.

Hrajte o pobyt na zimných olympijských hrách v Pchjongčchangu 2018

Hrajte o pobyt na zimných olympijských hrách v Pchjongčchangu
ilustračné foto: andreashop.sk

Hrajte o pobyt na zimných olympijských hrách v Pchjongčchangu 2018

Podmienkou pre zapojenie sa do súťaže je kúpiť si jeden zo smartfónov Samsung Galaxy S8, S8+ alebo Note8 u jedného z partnerov a zaregistrovať sa na stránke http://www.samsung.com/sk/offer/olympicpromo. Zároveň mu bude zaslaný kryt Alcantara, ktorý získa zdarma po registrácii.

Výherný pobyt pre dve osoby na olympijských hrách v Pchjongčchangu sa uskutoční od 20. do 26. februára 2018. Výherca v rámci neho získa letenky, transfer, ubytovanie, lístky na športoviská a vstup do Slovenského domu, ktorý organizačne zabezpečuje Slovenský olympijský výbor.

Súťaž trvá od 13. decembra 2017 do 20. januára 2018. Výherca pobytu na olympijských hrách bude vyžrebovaný najneskôr do 31. 1. 2018.

20.01.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.