Hrajte o lístky na koncert Richarda Müllera s Andrejom Šebanom!

Richard Müller pripravil pre fanúšikov predvianočné prekvapenie! Legendárny spevák zavŕši tohtoročný hudobný maratón dvoma klubovými koncertami so svojou skupinou, na ktoré si pozval špeciálneho hosťa. Niekoľkonásobný Zlatý Slávik sa na jednom pódiu stretne s fenomenálnym gitaristom Andrejom Šebanom!

Hrajte o lístky na koncert Richarda Müllera s Andrejom Šebanom!

Autor: Peter Durdiak

Pravda.sk vám však dva páry vstupeniek ponúka aj v súťaži. Ak do nedele 14. decembra vrátane správne odpoviete na súťažnú otázku, môžete vyhrať vstup pre dvoch buď na koncert v Bratislave, alebo v Trenčíne – teda ten, ktorý vám viac vyhovuje. Ak súťažíte, rezervujte si čas, výhercov budeme telefonicky kontaktovať v pondelok 15. decembra.

 

[button-red url=“http://kultura.pravda.sk/sutaz/241-hrajte-o-listky-na-koncert-richarda-muellera-s-andrejom-sebanom/“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.