Hrajte o kurz práce s anjelskými kartami

Veríte na veci medzi nebom a zemou? Vyhrajte 3 hodinový interaktívny kurz práce s anjelskými kartami a naučte sa techniky výkladu pre lásku, zdravie, prácu a životné rozhodnutia!

Hrajte o kurz práce s anjelskými kartami

ilustračné foto: damskajazda.sk

Súťaž o 3 hodinový interaktívny kurz práce s anjelskými kartami

S anjelmi je život ľahší. Sú to milosrdní priatelia, ktorí nám dokážu pomôcť so všetkými našimi starosťami a navedú nás správnym smerom.  Požiadať ich je jednoduché, nepotrebujete nič na to, aby ste mohli komunikovať s anjelom. Vnímať však ich odpoveď a riadiť sa ich radami vám práve pomôže kurz práce s anjelskými kartami.

Získate viac informácií o anjelskej ríši, naučíte sa základné spôsoby výkladu pre rôzne životné oblasti, spôsob sťahovania anjelských odkazov, precvičíte si metódy spojenia sa s anjelom strážnym.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/04 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://damskajazda.webnoviny.sk/zenske-sutaze/hrajte-o-kurz-prace-s-anjelskymi-kartami-a-naucte-sa-techniky-vykladu-pre-lasku-zdravie-pracu/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.