Hrajte o Hubert nealko a vychutnajte si výnimočné chvíle

O tom, že alkohol je počas materskej dovolenky tabu, už netreba hovoriť. No možno máloktorá mamička vie, že atmosféru výnimočných chvíľ si aj napriek tomu môže kedykoľvek vychutnať s lahodnými šumivými bublinkami. Práve pre takéto situácie je ako stvorený nealkoholický variant obľúbeného sektu Hubert!

Materská dovolenka vôbec nie je dovolenka. Vedela by o tom hovoriť nejedna mamička. Pre väčšinu žien to znamená obrátiť bežný život o 180 stupňov a všetko podriadiť malému človiečikovi. Večerné posedenia sa zmenia na uspávanky pri postieľke, víkendové nákupy na čas strávený na detskom ihrisku a štýlové kúsky v šatníku nahradia tie praktickejšie. Aj napriek množstvu zmien sa asi väčšina mamičiek zhodne, že ide o vôbec najkrajšie životné premeny.

Hrajte o Hubert nealko a vychutnajte si výnimočné chvíle
ilustračné foto:  modrykonik.sk

Hrajte o Hubert nealko a vychutnajte si výnimočné chvíle

Tri najoriginálnejšie odpovede odmeníme balíčkami Hubert nealkoholický a Hubert nealkoholický Rosé, ktoré si bezstarostne vychutnáte pri akejkoľvek príležitosti. Mimochodom, pripravujú sa z kvalitného odrodového vína, ktoré bolo šetrne zbavené alkoholu. Napriek tomu, že sa v sekte alkohol nenachádza, vo fľaši sú zachované charakteristické vlastnosti šumivých vín. Osviežujúce perlenie si tak môžete dopriať skutočne kedykoľvek. Súťaž trvá od 20.8. do 2.9.2018

02.09.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.