Hrajte o Elektrický holiaci strojček Philips Series 7000

Snáď každá z nás má s pokožkou podráždenou po holení vlastné skúsenosti. Červené bodky, svrbenie, v horšom prípade malé ranky. Nič príjemné. Našim polovičkám však tiež nemusíme závidieť. Vedeli ste, že nepríjemné a bolestivé začervenanie pokožky po holení tváre a krku trápi až 60 % mužov? Mnohí preto upustili od obľúbenej úpravy brady dohladka a stali sa nútenými fanúšikmi strniska. Úprimne, nie každému výzor lesného muža pristane a niektoré z nás vyslovene vyhľadávajú čerstvo oholené pánske líčka. Našťastie, Philips prináša riešenie. Elektrické holiace strojčeky Philips Series 7000 sú špeciálne navrhnuté na pohodlné holenie citlivej pánskej pokožky.

Hrajte o Elektrický holiaci strojček Philips Series 7000

Hrajte o Elektrický holiaci strojček Philips Series 7000
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Hrajte o Elektrický holiaci strojček Philips Series 7000

Suchý alebo mokrý spôsob holenia? Na tom vlastne nezáleží, pretože so strojčekom Philips Series 7000 si môžu muži vyberať. Vďaka systému Aqua Touch je možné oholiť sa rýchlo a pohodlne nasucho, alebo aj namokro – s gélom či penou, dokonca aj pod sprchou. Po holení môžete strojček jednoducho prepláchnuť pod tečúcou vodou. Páni, prebuďte svoje najlepšie ja, doprajte si pohodlné oholenie dohladka bez podráždenia, hoci aj každý deň.

Hrajte o Elektrický holiaci strojček Philips Series 7000 (v hodnote 145 €)

Termín konania súťaže: do 09.10.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.