Hrajte o celodenný prísun energie s tyčinkami Life+Energy od Max Sport!

Potrebujete načerpať silu, no na „veľké jedlo“ nemáte čas? Tyčinka Life+Energy obsahuje komplexné sacharidy a proteíny, ktoré vám zaženú hlad a napumpujú do ďalších náročných hodín.

Je určená na dopĺňanie stratenej energie pri dlhších výkonoch. Nezaťažuje tráviaci trakt, je ideálna pri vytrvalostných športoch, pri turistike, aj pre cyklistov, ale aj ostatných športovcov a bežných ľudí ako náhrada jedla.

Hrajte o celodenný prísun energie s tyčinkami Life+Energy od Max Sport!

ilustračné foto: atlas.sk

Súťaž s tyčinkami Life+Energy od Max Sport

Vyhrajte celodennú dávku týchto energetických tyčiniek s vanilkovou príchuťou! Stačí správne odpovedať na otázku a budete v hre.  

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/02 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://magazin.atlas.sk/sutaze/2681/hrajte-o-celodenny-prisun-energie-s-tycinkami-life-energy-od-max-sport“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.