HRAJTE o Božskú Toaletnú vodu a telový krém DIVINE od ORIFLAME

Vôňa stvorená pre bohyne môže byť teraz vaša, a to aj s novinkou v radoch Oriflame – s telovým krémom Divine, ktorý vonia takisto úžasne. Toaletná voda Divine je určená pre naozajstné divy, a ženy, ktoré ju pravidelne používajú na ňu nedajú dopustiť pre zmyselnú súhru tónov tak veľmi zbožňovaných kvetov.

Po streknutí vás unášajú úvodné tóny prírodného bambusu, ktorý sprevádzajú fialky. Srdcom vône je nádherná orchidea, ktorá vyniká medzi bielym jazmínom, fréziami, ľaliami a ružami. Napokon Divine prechádza do santalového dreva, malín, pižma, čo sú arómy tvoriace samotný základ Divine.

HRAJTE o Božskú Toaletnú vodu a telový krém DIVINE od ORIFLAME
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Súťaž o Božskú Toaletnú vodu a telový krém DIVINE od ORIFLAME

HRAJTE o 3x Božskú Toaletnú vodu a telový krém DIVINE od ORIFLAME. Súťažíme od 28.10.2015 do 13.11.2015

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/13 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.kamzakrasou.sk/hrajte-o-bozsku-toaletnu-vodu-a-telovy-krem-divine-od-oriflame/7502″ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.