Hrajte o balíček pre váš zdravý a krásny úsmev

CURAPROX je švajčiarska značka dentálnych pomôcok, ktorá sa na slovenský trh dostala v roku 2005. Svojimi aktivitami a osvetovými programami rozširuje povedomie o správnej dentálnej prevencii. Do ich portfólia patria zubné kefky, medzizubné kefky, zubné pasty bez obsahu SLS, liečebný rad produktov s obsahom chlórhexidínu, ale aj detské cumlíky, hryzadielka, zubné kefky a mnohé ďalšie.

 

Hrajte o balíček pre váš zdravý a krásny úsmev
ilustračné foto: zdravie.sk

Súťaž o CURAPROX balíček pre váš zdravý a krásny úsmev

Troch súťažiacich za správnu odpoveď odmeníme balíčkom dentálnych pomôcok značky CURAPROX.

Balíček obsahuje všetko pre váš zdravý a krásny úsmev – ultra jemnú zubnú kefku CURAPROX CS 5460, balíček medzizubných kefiek, jednozväzkovú „single“ kefku, zubnú pastu Enzycal a škrabku na jazyk.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/06 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.zdravie.sk/clanok/54524/hrajte-o-balicek-pre-vas-zdravy-a-krasny-usmev“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.