Hrajte o balíček noviniek od Oriflame – Špirála 5v1, lesk a štetček!

Šminiek a všetkého čo s líčením súvisí nikdy nie je dosť! Práve preto sme si pre vás pripravili súťaž o balíček plný noviniek od Oriflame.  Ako prvé môžete získať legendárnu a vynovenú „wonderlashku“, ktorá je známa svojimi magickými vlastnosťami 5v1.  Nová Špirála The ONE Wonder Lash Celebration je nielen odetá do krásnej červeno-zlatej farby, ale aj jej obsah má intenzívnu čiernu farbu. A čo dokáže? Riasy predĺži, dodá im objem, natočí ich, oddelí od seba a vyživuje.

Hrajte o balíček noviniek od Oriflame - Špirála 5v1, lesk a štetček!

Hrajte o balíček noviniek od Oriflame – Špirála 5v1, lesk a štetček!
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Hrajte o balíček noviniek od Oriflame – Špirála 5v1, lesk a štetček!

V súťažnom balíčku sa ďalej nachádza Štetec na nanášanie korektora, ktorý patrí takisto k novinkám Oriflame. Má nylonové syntetické štetinky a bambusovú rúčku. K nemu sa vám bude dokonale hodiť Pomôcka na čistenie kozmetických štetcov, vďaka ktorým budú všetky vaše štetce ako zo škatuľky.

Ako posledný darček si v balíčku výherca nájde nový Lesk na pery Colourbox. Je z novej mladistvej kolekcie Colourbox, z ktorej tento rok už uzreli svetlo sveta krycie krémy, púdre, laky na nechty, rúže a očné tiene, ale aj ceruzka na oči či špirála. Ide o produkty určené pre mladé dámy, aj preto je ich cena až priveľmi lákavá a výhodná. Napríklad aj za lesky na pery v šiestich štýlových odtieňoch dáte len 5,50 eur za kus. V katalógu 14 sú však v akcii, len za 2,99 eur!

S portálom Kamzakrasou.sk môžete teraz vyhrať 3x takýto skvelý mladistvý balíček. Stačí, ak odpoviete správne na súťažnú otázku :)

18.10.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.