Hrajte o balíček dekoratívnej kozmetiky Dermacol

Pre dokonalé líčenie je veľmi dôležitá úprava pleti. Základom je make-up, ktorý dlho vydrží, zjednotí pleť a zakryje nedostatky. Púder, ktorý ju zmatní a lícenka s rozjasňovačom, ktoré zvýraznia kontúry tváre. Spolu so značkou Dermacol sme pre vás pripravili súťaž o balíček dekoratívnej kozmetiky, vďaka ktorej bude vaša pleť bezchybná.

Hrajte o balíček dekoratívnej kozmetiky Dermacol v hodnote 16 €

Hrajte o balíček dekoratívnej kozmetiky Dermacol v hodnote 16 €
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Hrajte o balíček dekoratívnej kozmetiky Dermacol v hodnote 16 €

Každý balíček obsahuje:

1. SELFIE MAKEUP
Selfie make-up 2v1 podkladová báza & make-up pre extra rýchle nalíčenie. V jedinom výrobku sú spojené dve hlavné zložky. Prvá zložka obsahuje podkladovú bázu, ktorá vyhladzuje a minimalizuje jemné vrásky, vypĺňa póry a zlepšuje vzhľad a odolnosť make-upu. Druhou zložkou je make-up, ktorý farebne zjednocuje a prirodzene zmatňuje pleť.

2. COMPACT POWDER
Kompaktný púder s dekoratívnym reliéfom čipky zvýrazní prirodzenú krásu tváre. Ultra ľahká textúra s vitamínom E perfektne prilieha k pleti a zostáva nezmenená celé dlhé hodiny. Po nanesení vytvorí na pleti zamatovo matný povrch, jemný na dotyk.

3. DUO BLUSHER
Elegantná dvojfarebná púdrová lícenka s vitamínom E dodá Vašim lícam prirodzené zafarbenie a zdravý nádych. Šikovná kombinácia matných a rozjasňujúcich odtieňov výborne vymodeluje tvár k dokonalosti.

Trvanie súťaže: do 18.11.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.