Hrajte o 5 poukazov na nutričné poradenstvo podľa chémie vášho tela

Ak sa necítite úplne vo svojej koži, je načase s tým niečo robiť. Nikdy nie je neskoro na zmenu k lepšiemu. Naučte sa počúvať svoje telo, čo sa vám snaží povedať. Ušetriť si tak môžete veľa starostí a zdravotných komplikácií. Najväčší až 70 percentný vplyv na to ako sa cítime má to, čo zjeme. V prvom rade by ste si preto mali upraviť stravovacie návyky podľa chémie vášho tela.

Hrajte o 5 poukazov na nutričné poradenstvo podľa chémie vášho tela

ilustračné foto: zdravie.sk

Súťaž o 5 poukazov na nutričné poradenstvo podľa chémie vášho tela

Odborníčka na výživový program metabolic balance® nutričná poradkyňa Zuzana Líšková vám zostaví na základe laboratórnej vzorky vašej krvi individuálny jedálny lístok a odporučí vhodnú kombináciou potravín. Bez hladoviek a pôstov, bez konzumácie špeciálnych doplnkov stravy, koktailov a liekov. Vaše telo sa vám odmení optimálnou produkciou hormónov, zdravou a vyváženou látkovou výmenou. Takouto úpravou stravy odstránite únavu a pocit vyčerpanosti, zbavíte sa nespavosti, získate novú energiu a znížite svoju hmotnosť. A čo je najdôležitejšie – bez diét a pôstov!

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/23 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.zdravie.sk/clanok/54607/hrajte-o-5-poukazov-na-nutricne-poradenstvo-podla-chemie-vasho-tela“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.