Hrajte o 5 nových termálnych vôd Thermal plus od Pharmatheiss cosmetics

Leto dáva našej pokožke zabrať a ostré slniečko ju vie poriadne vysušiť. Najideálnejším riešením je naniesť na pokožku hydratačný krém. Čo však v prípade, ak je deň ešte dlhý, krém po ruke nemáte a nutne potrebujete osviežiť? Pomôcť nám môže termálna voda.

Termálna voda sa v poslednej dobe teší veľkej obľube. Najčastejšie je balená v spreji a pre jej skladnosť si ju môžete ľahko vložiť do kabelky a prenášať tak so sebou. Termálna voda si poradí s každým typom pokožky, dokonca aj s citlivou pokožkou, ktorá má sklon k začervenaniu. Jej použitie je naozaj veľmi jednoduché a ocení ju nielen vaša pleť, ale i telo.

Hrajte o 5 nových termálnych vôd Thermal

Hrajte o 5 nových termálnych vôd Thermal plus od Pharmatheiss cosmetics
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Hrajte o 5 nových termálnych vôd Thermal plus od Pharmatheiss cosmetics

Termálna voda od Pharmatheiss cosmetics sa získava v biosférickom regióne Rilchingen v Nemecku z hĺbky 750 metrov. Voda obsahuje cenné minerály a stopové prvky, ku ktorým výrobca pridal zložky ako:

Aloe-vera – hydratuje a upokojuje podráždenú pokožku
Pantenol – zjemňuje a uvoľňuje
Kyselina hyalurónová – intenzívne zvlhčuje a vypĺňa pokožku zvnútra

Termín konania súťaže: do 12.08.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.