Hrajte o 5 balíčkov s produktami značky Schauma

Príroda nám ponúka mnoho vzácnych zdrojov, ktoré sú prospešné nielen pre naše zdravie, ale môžu tiež zvýrazniť našu prirodzenú krásu. Značka vlasovej starostlivosti Schauma využila pri vytváraní nového radu niektoré zo zdrojov a uvádza na trh vlasovú starostlivosť, inšpirovanú prírodou, NATURE MOMENTS. Výživná receptúra Schauma NATURE MOMENTS medový elixír a olej z figovej opuncie  je ideálnou voľbou pre slabé a krehké vlasy. Olej z figovej opuncie je známy bohatým obsahom vitamínov a mastných kyselín. Medový elixír je vzácnym pokladom prírody a vďaka jeho výživným a posilňujúcim účinkom je známy po celom svete. Jedinečná receptúra posilňuje vlasovú štruktúru, dodáva vlasom výživu a zabraňuje poškodeniu vlasov – výsledkom sú prirodzene silné a krásne vlasy od korienkov až po končeky.

Šampón a kondicionér Schauma NATURE MOMENTS stredomorský olivový olej a aloe vera sú vhodnou voľbou pre poškodené vlasy s rozštiepenými končekmi. Stredomorský olivový olej je dobre známym elixírom krásy pre jemné a hĺbkovo vyživené vlasy. Navyše aloe vera, ktoré je bohaté na amino kyselíny, vitamín A a C i kyselinu listovú, je prirodzeným zdrojom mladosti. Receptúra Schauma NATURE MOMENTS stredozemný olivový olej a aloe vera udržiava kontrolu nad krepovatením, obmedzuje poškodenie vlasov a zabraňuje štiepeniu končekov. Pre uhladené a zdravo vyzerajúce vlasy od korienkov až po končeky.

 

Hrajte o 5 balíčkov s produktami značky Schauma

Hrajte o 5 balíčkov s produktami značky Schauma
ilustračné foto: woman.sk

Hrajte o 5 balíčkov s produktami značky Schauma

Odpovedzte na súťažnú otázku a piatich z vás vyžrebujeme a odmeníme balíčkom, ktorý bude obsahovať produkty Schauma. Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť. Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania.

Termín konania súťaže: do 30.04.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.