Hrajte o 3x Vyhladzujúce sérum ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™

Rad starostlivosti o pleť ARTISTRY predstavuje svoj najnovší a doposiaľ najdokonalejší denný prípravok na zdokonalenie štruktúry pleti, ktorý dokáže dramaticky vyhladiť pleť s takou účinnosťou, ktorá je porovnateľná s profesionálnym ošetrením pleti frakčným laserom*, pre bezchybnú zamatovú pleť.

Patentované nekyselinové exfoliačné prísady jemne obnažujú povrch pleti, okamžite zmenia drsnú a mdlú pleť na hladkú pleť bez mastného lesku. Intenzívne koncentrované rastlinné extrakty prenikajú hlboko pod povrch pleti, posilňujú jej prirodzenú podpornú funkciu, výrazne obmedzujú viditeľnosť pórov.

Hrajte o 3x Vyhladzujúce sérum ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Súťaž o vyhladzujúce sérum ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™

Hrajte o 3x Vyhladzujúce sérum ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ (v hodnote 64,80€). Súťažíme od 19.9.2015 do 9.10.2015

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/09 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.kamzakrasou.sk/hrajte-o-3x-vyhladzujuce-serum-artistry-intensive-skincare-v-hodnote-64-80-/7143″ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.