Hrajte o 3x po 2 vstupenky na zámok Schloss Hof

Na ploche vyše 50 hektárov sa vo východnej časti Dolného Rakúska, v tesnej blízkosti Bratislavy, rozprestiera areál zámku Schloss Hof. Nádherný komplex z obytného kniežacieho paláca, umelecky tvarovaných terasových záhrad a idylického statku bol založený koncom rokov 1720-tych ako reprezentatívne vidiecke a lovecké sídlo pre princa Eugena Savoyského.
Najväčší vidiecky zámocký komplex v Rakúsku znovu získal v roku 2005 svoj niekdajší lesk, svoju bývalú dôstojnosť a svoje niekdajšie určenie ako miesto nádherne inscenovaných slávností. Ako autentické miesto kniežacieho barokového životného štýlu je zámok Schloss Hof dnes otvorený pre všetkých návštevníkov, ktorí sa chcú vydať na cestu časom a nielen zažiť svet princa Eugena a cisárovnej Márie Terézie, ale aj spoznať jeho mnohotvárne bohatstvo príjemným nemuzeálnym spôsobom.
Výnimočnú veľkoleposť zámku Schloss Hof v nemalej miere určuje zámocká záhrada, ktorá vo svojej úžasnej rozľahlosti klesá v siedmich terasách až k rieke Morave. Len máloktoré barokové parky v Európe sa môžu svojou veľkoleposťou a eleganciou merať so záhradným parkom, ktorý pre princa Eugena založili na zámku Schloss Hof.

Hrajte o 3x po 2 vstupenky na zámok Schloss Hof

Hrajte o 3x po 2 vstupenky na zámok Schloss Hof a 2x darčekový balíček zo zámku Schloss Hof
ilustračné foto: austria.sk

Hrajte o 3x po 2 vstupenky na zámok Schloss Hof a 2x darčekový balíček zo zámku

Správne odpovedzte do 27.júna na súťažnú otázku, pravdivo vyplňte registračný formulár. Traja z vás získajú poukaz na dve vstupenky a dvaja darčekový balíček zo zámku Schloss Hof. Súťaž prebieha od 13.mája do 27.júna 2016; 01.07.2016 uverejníme mená víťazov.

Výhry v súťaži:
3x poukaz na dve denné vstupenky
2x darčekový balíček zo zámku Schloss Hof.

 

Termín konania súťaže: 27.06.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.