Hrajte o 3 svietidlá Philips SoftPal

Detský svet je odjakživa spájaný s nekonečnou fantáziou a kreativitou. Je len na nás – dospelých, aby sme deťom dopriali čo najpodnetnejšie prostredie a priestor pre ich snívanie. Deti dokážu snívať aj s otvorenými očami, milujú farby, pestrosť a rodičovské objatie.

Svietidlá od spoločnosti Philips v kombinácii s motívmi slávneho Walta Disneyho vyčaria v každej detskej izbe kúzelný svet.

Hrajte o 3 svietidlá Philips SoftPal - s motívom z rozprávok Frozen a Spiderman

SoftPal svietiaci kamaráti sú najlepší priatelia pre pokojné zaspávanie, nočné prebúdzania sa, či cesty autom. Vyrobené sú zo silikónu a svojou veľkosťou padnú deťom priamo do rúk. Použitá LED technológia je pre deti úplne bezpečná – neprehrieva sa, svietidlo zostáva aj po dlhšom používaní chladné. Izbu zaleje príjemným teplým bielym svetlom pre to najprirodzenejšie zaspávanie a prebúdzanie sa. Každé dieťa si vyberie svoju obľúbenú postavičku. Či už je to klasika v podaní Mickey Mousa a Macka Pu, alebo hrdinovia najnovších rozprávok Frozen, Monsters či Spiderman.

Hrajte o 3 svietidlá Philips SoftPal - s motívom z rozprávok Frozen a Spiderman

Hrajte o 3 svietidlá Philips SoftPal – s motívom z rozprávok Frozen a Spiderman
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Hrajte o 3 svietidlá Philips SoftPal

Hrajte o 3 svietidlá Philips SoftPal s motívom z rozprávok Frozen a Spiderman. Súťažíme od 17.5.2016 do 31.5.2016

 

Termín konania súťaže: 31.05.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.