Hrajte o 3 balíčky tianDe Snake Factor – produkty s hadím tukom

Okrem využívania rastlinných výťažkov, koreňov, lístkov, kvetov atď., sa v kozmetike začínajú čoraz viac využívať aj živočíšne zložky, o ktorých účinkoch možno ani len netušíte. Okrem slimačieho slizu môžete najnovšie natrafiť na produkty s obsahom hadieho tuku.

Skvelým príkladom sú produkty tianDe, medzi ktorými nájdete pleťový krém, krém na nohy, šampón na vlasy, krém na ruky či masku na vlasy s obsahom tejto zázračnej zložky.

Hadí tuk je zdrojom omega-3 mastných kyselín, ktoré pomáhajú pri obnove buniek a prispievajú k ich rýchlejšej regenerácii, vďaka čomu budete atraktívne v 40, 50 i 60 rokoch. Zapojte sa do súťaže a ich účinky si overte sami!

Výherný balíček bude obsahovať:

  • Snake Factor pleťové tonikum
  • Snake Factor krém pre zrelú pleť
  • Snake oil krém na nohy

 

Hrajte o 3 balíčky tianDe Snake Factor - produkty s hadím tukom

Hrajte o 3 balíčky tianDe Snake Factor – produkty s hadím tukom
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Hrajte o 3 balíčky tianDe Snake Factor – produkty s hadím tukom

Súťažíme hneď o 3 balíčky – avšak pozor! O jeden balíček súťažíme priamo na webe KAMzaKRÁSOU.sk, z 1 balíčka sa bude tešiť náš FB fanúšik a o jeden si zasúťažíme na našom instagrame. Ak chcete zvýšiť svoju šancu na výhru, tak nás nezabudnite sledovať aj na sociálnych sieťach, pretože byť našim fanúšikom sa oplatí!

Najobľúbenejšie rady produktov sú tentokrát po prvý raz v ponuke aj ako darčekové sety, resp. vianočné balenia. Indulona Original bude v ponuke v balení po dvoch produktoch, ktorého súčasťou bude 85 ml verzia vlajkovej lode značky a telové mlieko. V balení po troch produktoch bude k dispozícii Indulona Original a Indulona Nechtíková. Sety obsahujú krém na ruky, telové mlieko a univerzálny krém v cestovnom balení.

15.12.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.