Hrajte o 3 balíčky telovej kozmetiky Dermacol

K farebnej jeseni neodmysliteľne patrí vinobranie. Ak milujete vôňu čerstvo natrhaného hrozna, potešíme vás. Teraz si ju môžete vychutnávať aj pri vašich kúpeľňových rituáloch. Spolu so značkou Dermacol sme pre vás pripravili súťaž o balíčky telovej kozmetiky s vôňou hrozna a limetky.

Hrajte o 3 balíčky telovej kozmetiky Dermacol

Hrajte o 3 balíčky telovej kozmetiky Dermacol s vôňou hrozna a limetky
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Hrajte o 3 balíčky telovej kozmetiky Dermacol

Každý balíček obsahuje:

1. AROMA RITUAL SHOWER GEL – GRAPE AND LIME
Zvláčňujúci sprchovací gél s olejom z hroznových jadierok dokonale čistí pokožku tela a zanecháva ju vláčnu. Vôňa hrozna s limetkou uvoľňuje nahromadený stres.

2. AROMA RITUAL BODY LOTION – GRAPE & LIME
Telové mlieko s olejom z hroznových jadierok podporuje regeneráciu pokožky. Zvláčňuje ju a zjemňuje. Má pozitívne účinky nielen na telo, ale aj na myseľ.

3. AROMA RITUAL BODY SCRUB – GRAPE AND LIME
Jemný telový peeling šetrne odstraňuje odumreté kožné bunky pomocou kryštálov cukru. Čistí a vyhladzuje pokožku tela a navracia jej vitalitu. Olej z hroznových jadierok podporuje regeneráciu pokožky a spomaľuje proces starnutia.

4. AROMA RITUAL BODY OIL – GRAPE & LIME
Ošetrujúci telový a masážny olej, bohatý na vitamíny intenzívne ošetruje a regeneruje pokožku tela a pomáha odstraňovať svalové napätie. Olej sa rýchlo vstrebáva do pokožky a nezanecháva mastný film.

Termín konania súťaže: do 16.10.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.