Hrajte o 3 balíčky najnovších produktov Dermacol SUN

AFTER SUN REGENERATING & HYDRATING BALM
Regeneračný a hydratačný balzam po opaľovaní s D-panthenolom, beta-karoténom a mandľovým olejom účinne hydratuje, upokojuje a regeneruje pokožku po opaľovaní. Pomáha chrániť jej mladistvý vzhľad a zanecháva ju hebkú.

WATER RESISTANT SUN MILK FOR KIDS SPF 50
Vodeodolné mlieko na opaľovanie pre deti SPF 50 s komplexom UVA a UVB filtrov a vitamínom E poskytuje detskej pokožke účinnú ochranu pred spálením a poškodením slnečným žiarením. D-panthenol a Allantoin upokojujú pokožku, zabraňujú jej podráždeniu a podporujú regeneráciu.

AFTER SUN SHOWER MILK
Telové mlieko po opaľovaní do sprchy obsahuje extrakt z uhorky pre okamžitú úľavu a upokojenie vašej pokožky. Prispieva k ochladeniu pokožky, regenerácii a zmierneniu podráždenia.

 

Hrajte o 3 balíčky najnovších produktov Dermacol SUN v hodnote 23€

Hrajte o 3 balíčky najnovších produktov Dermacol SUN v hodnote 23€
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Hrajte o 3 balíčky najnovších produktov Dermacol SUN

Na 3 z vás čaká balíček najnovších produktov Dermacol SUN v hodnote 23 eur určených na starostlivosť o pokožku počas opaľovania i po ňom, ktorý obsahuje:

1x  AFTER SUN REGENERATING & HYDRATING BALM
1x WATER RESISTANT SUN MILK FOR KIDS SPF 50
1x AFTER SUN SHOWER MILK

 

Termín konania súťaže: 30.05.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.