Hrajte o 3 balíčky dekoratívnej kozmetiky DERMACOL

Zapojte sa do našej súťaže a môžete vyhrať balíčky dekoratívnej kozmetiky DERMACOL, ktoré obsahujú – Dermacol Riasenku Angelash pre okamžité natočenie a predĺženie rias do nebeských výšin a Dermacol Make-up Cover.

Dermacol Riasenka Angelash pre okamžité natočenie a predĺženie rias do nebeských výšin
Nová riasenka Angelash dodá vašim riasam dvojnásobný objem, nádherne ich vykreslí a predĺži. Extra ošetrujúca vďaka panthenolu, ktorý riasy chráni a vyživuje a výťažku z bambusu, ktorý ich regeneruje a zabraňuje vysušovaniu. Objemová kefka nanesie optimálne množstvo farby a precízne oddelí jednu od druhej. Intenzívne čierne pigmenty bez parabénov im dodávajú výraznú farbu.

Hrajte o 3 balíčky dekoratívnej kozmetiky DERMACOL

Hrajte o 3 balíčky dekoratívnej kozmetiky DERMACOL
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Hrajte o 3 balíčky dekoratívnej kozmetiky DERMACOL

Dermacol Make-up Cover
Klinicky testovaný, vodoodolný extrémne krycí Make-up Cover vznikol ako jeden z prvých krycích make-upov v Európe i vo svete. Jeho receptúra bola vyvinutá vo Filmových štúdiách Barrandov v Prahe. Jedinečná krémová konzistencia s obsahom 50 % pigmentov zakryje farebné nedostatky pleti, vyrovná ich a dodá jej zamatovo matný vzhľad. Poskytuje intenzívnu ochranu pred UV žiarením (SPF 30) a škodlivými vplyvmi prostredia.

Termín konania súťaže: do 10.04.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.