Hrajte o balík raw tyčiniek Paleo Barbar!

Predstavujeme vám tyčinku, ktorá stavia na absolútnej prirodzenosti. Bola nadizajnovaná tak, aby kopírovala prirodzené stravovacie návyky ľudstva. Skrátka má také zloženie, ako keby bola vyrobená pred tisíckami rokov – v dobe kamennej.

Tyčinka Raw Paleo Barbar je 100% prírodná bezlepková tyčinka iba z orieškov, sušených datlí a kokosového oleja. Obsahuje teda iba tie ingrediencie, ktoré dokázali nájsť ľudia – zberači – na začiatku dejín našej civilizácie bežne v prírode a ktoré konzumovali v ich prirodzenej a neupravovanej podobe.

Hrajte o balík raw tyčiniek Paleo Barbar!
Vyhrajte balík raw tyčiniek Paleo Barbar!
ilustračné foto: atlas.sk

Hrajte o balík raw tyčiniek Paleo Barbar!

Tyčinka funguje vďaka sušenému ovociu a prírodným sacharidom ako zdravšia náhrada, kedykoľvek dostanete chuť na sladké. Tyčinka je vhodná aj pre vás, ktorí hľadáte nový snack bez obsahu mlieka, obilnín, sóje a pridaného cukru.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/13 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://magazin.atlas.sk/sutaze/2781/sutaz-hrajte-o-balik-raw-tyciniek-paleo-barbar“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.