Hraj o tisíce EUR v Parádnej výplate

Stačí poslať SMS s textom CHCEM na číslo 7787 a v piatok po 14-stej hodine

Maximálna cena spätnej SMS správy je 1,20 € vrátane DPH. SMS službu technicky zabezpečuje spoločnosť A SMS, s.r.o., Šulekova 70, 811 03 Bratislava, IČO: 35830387. Účelom súťaže Parádna výplata je v rámci reklamnej a propagačnej kampane zvýšiť u širokej verejnosti počúvanosť rozhlasovej programovej služby rádia Europa 2 a rádia Jemné.

Hraj o tisíce EUR v Parádnej výplate

ilustračné foto:  jemne.sk

Text organizátora súťaže:

Stručné pravidlá (podrobné pravidlá nájdeš v štatúte súťaže):

Pred každým žrebovaním pošli SMS s textom CHCEM na číslo 7787
Ak ti zavoláme, dvihni hovor do 10-tich sekúnd od spustenia časomiery moderátorom a zreteľne vyslov heslo platné pre konkrétne hracie kolo, ktoré bolo vyhlásené vo vysielaní rádia bezprostredne po poslednom žrebovaní a parádna výplata je tvoja!
Ak nedvihneš hovor v časovom limite so správnym heslom platným pre konkrétny hrací deň alebo nezopakuješ heslo bezprostredne po výzve moderátora, nevyhrávaš.
Žrebuje sa každý pracovný piatok vždy po 14:00 hod. zo všetkých platných SMS, ktoré boli doručené od posledného žrebovania (v prípade, že žrebovanie pripadne na štátny sviatok, žrebovanie prebehne v najbližší predchádzajúci pracovný deň)
Zaslaním SMS získavaš zľavu na nákup tovaru na stránke eshop.bauermedia.sk, ktorú si môžeš uplatniť prostredníctvom kódu z odpovednej SMS

 

Koniec súťaže: 31. 12. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.