Hraj o parádne finančné výhry s LOTOm

Zapoj sa do našej súťaže a hraj o parádne finančné výhry s LOTOm! Prihlás sa prostredníctvom formulára, prezraď nám tvojich 6 šťastných čísel a potom už len čakaj na náš telefonát.

Hraj o parádne finančné výhry s LOTOm

ilustračné foto:  expres.sk

Text organizátora súťaže:

V každom súťažnom vstupe sa telefonicky spojíme s 1 vyžrebovaným súťažiacim, ktorého úlohou bude správne uhádnuť 6 šťastných čísel Slovákov – k dispozícii dostane toľko pokusov, koľko čísel ešte nebude odkrytých. Za každé správne uhádnuté číslo získa súťažiaci finančnú výhru 100 EUR. Ten súťažiaci, ktorému sa podarí skompletizovať všetkých 6 šťastných čísel Slovákov, získa hlavnú finančnú výhru 1000 EUR. Odmenený bude každý vyžrebovaný súťažiaci – aj ten, ktorému sa nepodarí uhádnuť správne ani jedno číslo, získa kredit na online hranie číselnej lotérie LOTO v hodnote 20 EUR. O skvelé výhry budeme hrať každý pracovný deň od 22.3. do 1.4. a rovnako aj v piatok 2.4. – vždy v 3 vstupoch denne.

 

Koniec súťaže: 02. 04. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.