Hraj o adrenalínové a nezabudnuteľné výhry

Pozývame vás na Medzinárodné letecké dni SIAF, ktoré budú od 27. a 28. augusta v Kuchyni. Piatim z vás sa postaráme nielen o vstup zadarmo, ale aj o skvelý letecký zážitok navyše. Vybrať si môžeš zoskok padákom, vyhliadkový let, let balónom či absolútne exkluzívnu cenu: akrobatický let so Zoltánom Verešom, jedným z najuznávanejších akrobatických pilotov súčasnosti.

Každý deň zverejníme na tomto mieste krátku ukážku slovenského hitu, v ktorého texte je „lietanie“. Uhádni meno interpreta a názov skladby, vyplň formulár, vyber si cenu a už si len drž palce, aby sme ti zavolali.

Hraj o adrenalínové a nezabudnuteľné výhry

ilustračné foto: funradio.sk

Text organizátora súťaže:

VÝHRY:
Hlavná výhra: Akrobatický let so Zoltánom Veresom v nedeľu 21. augusta z letiska z Gyuro Airfield (LHGR) + 2 lístky na SIAF

2.výhra: let balónom + 2 lístky na SIAF
3.výhra: vyhliadkový let + 2 lístky na SIAF
4.výhra: tandemový zoskok+ 2 lístky na SIAF
5.výhra: Šimák Zámok Pezinok – pobyt pre 2 osoby na 2 noci v dvojlôžkovej izbe Premiere, s polpenziou a wellness + 2 lístky na SIAF

Všetky výhry venujú Medzinárodné letecké dni SIAF.

 

Koniec súťaže: 12. 08. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.