Hraj o 2 vstupy za 36 € na CAR AT TUNING PARTY

Po rokoch klasických súťaží prostredníctvom webstránky po prvýkrát prichádzame so zmenou. Pre zapojenie do súťaže o 2 voľné vstupy na Car At Tuning Párty 2016 je potrebné nainštalovať mobilnú aplikáciu TopSpeed.sk z Google Play do tvojho zariadenia. Aplikácia je k dispozícii len pre zariadenia Android. Keďže tých je u nás drvivá väčšina, veríme, že každý kto len trochu chce sa do súťaže dokáže zapojiť napriek tomu, že má systém iOS, alebo windows-mobile. 13. ročník medzičasom legendárnej letnej auto-moto-akcie sa blíži. Festival CAR AT TUNING PARTY otvára letnú festivalovú sezónu aj v roku 2016. CAR AT TUNING PARTY na letisku v Piešťanoch je spojenie motorizmu, športu, hudby, tanca, módy a zábavy. Šprinty, drift taxi, motoristické atrakcie, profesionálne preteky na medzinárodnej úrovni, najlepšie upravené mašiny a najkrajšie ženy, to sú hlavné poznávacie znaky CAR AT TUNING PARTY!

Hraj o 2 vstupy za 36 € na CAR AT TUNING PARTY

Hraj o 2 vstupy za 36 € na CAR AT TUNING PARTY s appkou TopSpeed.sk
ilustračné foto: topspeed.sk

Hraj o 2 vstupy za 36 € na CAR AT TUNING PARTY

Pre zapojenie do súťaže potrebuješ mobilnú aplikáciu TopSpeed.sk pre zariadenia android. Vďaka nej získaš prístup k súťažnej otázke, ktorá je ozaj jednoduchá :) Súťaž trvá od 25. mája do 8. júna 2016.

 

Termín konania súťaže: do 08.06.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.