Hraj a pomáhaj!

Keďže radi pomáhame, pri príležitosti 20. výročia vzniku spoločnosti Microsoft na Slovensku sme si pre vás pripravili jednoduchú hru. V nej môžete rozhodnúť, ktorej neziskovej organizácii venujeme naše dobrovoľnícke hodiny. Stačí uhádnuť správnu farebnú kombináciu loga Microsoft a nahrané body prideliť jednej z troch neziskových organizácií. Body sa následne prerátajú na čas, ktorý naši zamestnanci v roku 2016 pretavia do dobrovoľníckych hodín.

Hraj a pomáhaj!

Hraj a pomáhaj!
ilustračné foto: Microsoft Slovakia

Súťaž o Xbox One, licencie na Office 365 a tričká s logom Windows

Je to jednoduché!
1. Uhádni správne logo Microsoftu a nahraj čo najviac bodov za 60 sekúnd. Pamätaj na to, že do súťaže sa môžeš zapojiť maximálne trikrát.
2. Získané body sa prepočítajú na sekundy, ktoré môžeš darovať jednej z troch neziskových organizácií.
3. Vyplň svoje meno a e-mail. Zaradíme ťa do súťaže o Xbox One, licencie na Office 365 a tričká s logom Windows.
4. Zdieľaj a pochváľ sa so svojím úspechom s priateľmi.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/19 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“https://www.facebook.com/MicrosoftSK/?sk=app_1002517283125066″ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.