Hra o letné tábory

Leto, prázdniny a detské tábory v Rádiu Slovensko! Zapojte sa do našej letnej hry a vyhrajte 2 poukazy do niektorého z detských letných táborov na Slovensku. Súrodenci alebo kamaráti, hrajte spoločne s vašimi rodičmi o letné tábory od Rádia Slovensko.

Od 1.6. do 19.6. vám počas pracovných dní ponúkame celkovo 30 poukazov do detských letných táborov.

 

Hra o letné tábory
ilustračné foto: rtvs.sk

Súťaž o letné tábory pre deti

Každý deň teda môže jeden z vás vyhrať 2 poukazy.

Ak budete pozorne počúvať naše vysielanie, ako ráno po 8. hodine, tak aj predpoludním vám povieme jednoduchú otázku a ak na ňu správne odpoviete, ste v hre. Odpovede posielajte mailom na adresu: tabor@rtvs.sk. V texte e-mailu uveďte správnu odpoveď na súťažnú otázku a kontaktné údaje – meno, priezvisko, adresu a telefónne číslo. Prípadne pošlite SMS-ku v tvare TABOR medzera správna odpoveď a kontaktné údaje (meno, priezvisko, adresa a telefónne číslo) na číslo 7773.

Popoludní vyžrebujeme jednu zo správnych odpovedí a jej autorovi zatelefonujeme. Ak nám zopakuje správnu odpoveď, vyhráva.

 

[button-red url=“http://slovensko.rtvs.sk/clanky/spolocnost/26990/hra-o-letne-tabory“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.