Hra o letné tábory s Rádiom Slovensko

Leto, prázdniny a detské tábory s Rádiom Slovensko! Zapojte sa do našej letnej hry a vyhrajte 2 poukazy do niektorého z detských letných táborov na Slovensku. Súrodenci alebo kamaráti, hrajte spoločne s vašimi rodičmi o letné tábory od Rádia Slovensko.

Od 1.6. do 21.6. vám počas pracovných dní ponúkame celkovo 30 poukazov do detských letných táborov. Každý deň teda môže jeden z vás vyhrať 2 poukazy.

Ak budete pozorne počúvať naše vysielanie, tak ráno po 8.45 alebo predpoludním po 10.20 Vám pustíme krátku zvukovú ukážku z kategórie – „legendárne hlasy z rozhlasových rozprávok“  a ak dokážete určiť komu hlas v ukážke patrí, ste v hre.

Hra o letné tábory s Rádiom Slovensko

Hra o letné tábory s Rádiom Slovensko
ilustračné foto: rtvs.sk

Hra o letné tábory s Rádiom Slovensko

Odpovede môžete posielať mailom na adresu: tabor@rtvs.sk V texte e-mailu uveďte správnu odpoveď a kontaktné údaje – meno, priezvisko, adresu a telefónne číslo, prípadne sa do hry zapojte SMS-kou na číslo 7773 v tvare TABOR medzera  správna odpoveď a Kontaktné údaje (meno, priezvisko, adresu a telefónne číslo).
Zo správnych odpovedí vyžrebujeme výhercu, ktorému zatelefonujeme a ak zopakuje správnu odpoveď, získava 2 poukazy do vybraného letného tábora.  To je všetko.

Popoludní, po 13:00 vyžrebujeme jednu zo správnych odpovedí a jej autorovi zatelefonujeme. Ak nám zopakuje správnu odpoveď, vyhráva.

Termín konania súťaže: do 21.06.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.