Horúce leto s Camelusom, vyhrajte darčeky a kozmetické balíčky

Liečivé účinky pštrosieho oleja

Z osvedčenej praxe našich starých mám je známe, že na rôzne kožné problémy sa odpradávna používali živočíšne produkty „z dvora a lesa“: bravčová a kačacia masť, ďalej masť z jazveca, svišťa, norka alebo medveďa. Tým, samozrejme, nenabádame, aby ste si ulovili svojho medveďa alebo svišťa . Svištia masť je napríklad aj teraz bežne predávaná v alpských krajinách pre alternatívne liečenie. Pozoruhodné účinky má aj pštrosí olej, ktorý vyniká v porovnaní s inými živočíšnymi olejmi, pretože má veľkú podobnosť so štruktúrou ľudskej pokožky.

Obsahuje vysoký podiel esenciálnych mastných kyselín omega 3, omega 6 a omega 9, kyselinu stearovú, myristovú, palmitovú a ďalšie. Tieto zložky si nevie vytvoriť telo samo, preto je nevyhnutné ich dodať v strave alebo zvonku masťami pre správny vývoj a tvorbu kožných buniek. Liečivý pštrosí olej je známy pre svoju výnimočnú penetračnú schopnosť ako vynikajúci nosič kozmetických a farmaceutických látok,  pretože preniká hlbšie do pokožky ako iné používané oleje, ktoré zostávajú len na povrchu.

Napriek svojej vzácnosti už i na slovenskom trhu sú prípravky s obsahom pštrosieho oleja, ktoré pomáhajú ľuďom ku kráse a zdraviu – treba len vyskúšať.

Horúce leto s Camelusom, vyhrajte darčeky a kozmetické balíčky

Horúce leto s Camelusom, vyhrajte darčeky a kozmetické balíčky
ilustračné foto: woman.sk

Horúce leto s Camelusom, vyhrajte darčeky a kozmetické balíčky

Odpovedzte na súťažnú otázku a šiestich z vás vyžrebujeme a odmeníme:

1 x dámska peňaženka z originálnej pštrosej kože v hodnote  70 €

2 x kozmetický balíček CAMELUS v hodnote 50 €

3 x kozmetický balíček CAMELUS v hodnote 30 €

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť

21.09.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.