Honba za stromčekom, súťaž o 24 fantastických darčekov

Na odmenu za dobré správanie nemusíte čakať až do Štedrého dňa. Vianoční škriatkovia zo ZaMenej.sk už dávno vedia, že ste boli po celý rok dobrí! Preto nás presvedčili, že si nádielku zaslúžite už oveľa skôr. Vytvorili pre vás originálny adventný kalendár. Ukrývajú sa v ňom balíčky kníh, kozmetiky, mapy, cestovateľské i adrenalínové zážitky a dobroty – spolu 24 fantastických darčekov.

Kedy môžem vyhrať?
Každý deň od 1. do 24. decembra bude stromček Miško žrebovať 1 výhercu adventnej odmeny.

Honba za stromčekom, súťaž o 24 fantastických darčekov

Honba za stromčekom, súťaž o 24 fantastických darčekov
ilustračné foto: zamenej.sk

Honba za stromčekom, súťaž o 24 fantastických darčekov

Ako to funguje?
Kto je ten záhadný Miško? Dovoľte, aby sme vám ho predstavili! Je to veľký prieskumník a dobrodruh, ktorý sa v tomto adventnom období potuluje po našom portáli. Vždy vie, čo je u nás nové a po čom naši zákazníci najviac túžia. A už sa veľmi teší ako vám bude rozdávať radosť z výhier!

Ako sa prihlásim do súťaže?
Nájdite Miška v niektorej z našich ponúk – vždy sa presúva z ponuky do ponuky :-) Väčšinou sa skrýva pod fotkou ponuky alebo číha na boku stránky.

Čím viac stromčekov nájdete, tým väčšiu šancu na výhru máte!

1. cena: 3-dňový wellness pobyt v Hoteli Eland***+ pre 2 osoby na 3 dni s all inclusive

Ako sa dozviem, že som vyhral/a?
Každého výhercu budeme informovať po losovaní e-mailom.

24.12.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.