Hlasujte za najlepšiu bankovú aplikáciu a vyhrajte Samsung Galaxy S9

V poradí už štvrtý ročník ankety Smart Banka opäť prináša celonárodnú súťaž o najlepšie bankové aplikácie na Slovensku. Na základe odovzdaných hlasov vyhodnotíme najlepšie bankové aplikácie podľa ich funkcií a vlastností, ktoré svojim klientom ponúkajú jednotlivé banky.

Hlasovanie prebieha od 22. januára do 28. februára 2019. Tak neváhajte a odovzdajte hlas svojej obľúbenej bankovej aplikácii! Hlavnou cenou v ankete Smart Banka 2018 je nový smartfón Samsung Galaxy S9!

Hlasujte za najlepšiu bankovú aplikáciu a vyhrajte Samsung Galaxy S9

Súťaž o najlepšiu bankovú aplikáciu, vyhrajte Samsung Galaxy S9
ilustračné foto:  mojandroid.sk

Hlasujte za najlepšiu bankovú aplikáciu a vyhrajte Samsung Galaxy S9

Na stránke SmartBanka.sk nájdete zoznam všetkých zapojených bankových aplikácií. Tento rok ich je celkovo 12 a po kliknutí na konkrétnu banku uvidíte rozsiahly zoznam funkcií, ktoré daná aplikácia ponúka. Veľmi jednoducho si tak môžete porovnať funkcie aplikácií jednotlivých bánk a vybrať tak tú, ktorá je podľa vás najlepšia.

Najlepšie banky získajú ocenenie Smart Banka 2018, ktoré môžu používať pri marketingovej komunikácii. Oceníme banky na prvých 3 miestach podľa verejného hlasovania. Ocenenia si však neodnesú len samotné banky, ale aj hlasujúci, spomedzi ktorých vyžrebujeme víťazov piatich ročných licencií ESET Mobile Security & Antivirus, ale najmä novučičkého smartfónu Samsung Galaxy S9.

03.02.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.