Hlasujte a vyhrajte v ankete TECHBOX EV ROKA 2024

Elektromobily sú budúcnosťou, no už dnes si môžete naplno užívať ich výhody. Ktorý si však vybrať? Pomôžte nám nájsť najlepších z najlepších v ankete TECHBOX EV ROKA 2024 powered by ejoin. Poslať hlas najlepším sa rozhodne oplatí, máme pre vás pripravených až 8 krásnych cien!

 Hlasujte a vyhrajte v ankete TECHBOX EV ROKA 2024
ilustračné foto: techbox.sk

Text organizátora súťaže:

Vyhrať môžete najnovšie, až 7 miestne veľké rodinné plne elektrické SUV, KIA EV9 na týždeň. Ak už máte elektromobil či plug-in hybrid, alebo plánujete jeho kúpu, rozhodne vás poteší prenosná AC nabíjacia stanica ejoin PORTY s dvomi vymeniteľnými konektormi pre 1-fázové a 3-fázové nabíjanie. Na týždeň si budete môcť naplno užiť aj ikonický a inovatívny elektromobil Hyundai IONIQ 5. Rovnako jeden z výhercov si prevezme najnovší priestranný rodinný elektromobil Toyota bZ4X, a to na celý týždeň.

Ak radi skladáte stavebnicu LEGO, môžete sa tešiť na postavenie modelu LEGO Technic PEUGEOT 9X8 24H Le Mans Hybrid Hypercar. Stavebnicu do ankety venoval náš partner Peugeot. Určite vás poteší aj špeciálny DARČEKOVÝ ŠPORT BALÍK od partnera Allianz. A keďže sme EV anketa, ako výhru si užijete aj vylepšený najpredávanejší elektromobil na Slovensku, Škoda Enyaq, ktorý získate na týždeň. Fanúšikov športovej jazdy poteší aj plne elektrické SUV Ford Mustang Mach-E, ktorý bude na celý víkend len pre vás.

Koniec súťaže: 30. 03. 2024

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.