Hľadaj a vyhraj mimoriadny vysávač VC 5 značky Kärcher

Extrémne kompaktný a navyše extra výkonný

Nový Kärcher vysávač VC 5 je skutočne mimoriadne kompaktný a súčasne silný. Nájde si miesto na uskladnenie aj v malej domácnosti a ponúka rovnaký výkon ako výkonné klasické vysávače.

Kärcher vyvracia s novým vysávačom VC 5 predsudky: aj veľmi malý vysávač dokáže držať krok s výkonom a ostatnými vlastnosťami klasického výkonného vysávača.

Napriek svojej kompaktnosti, vďaka špeciálnej stavbe, sú vysávače VC 5 všestranne použiteľné. Po odstránení podlahovej hubice a zložení trojitej teleskopickej rukoväte sa VC 5 obratom ruky mení na kompaktný ručný vysávač. K vysávaču je dostupné široké praktické príslušenstvo ako hubica na čalúnenie, štrbinová hubica. Rôzne druhy podlahových krytín je možné dôkladne povysávať prepínateľnou podlahovou hubicou. Štetec na nábytok šetrne odstráni prach z nábytku, svetiel a z ďalších citlivých povrchov a elektronických zariadení. Vysávač VC 5 patrí medzi najlepšie čistiace vysávače, svedčí o tom aj energetický štítok ErP.

Hľadaj a vyhraj mimoriadny vysávač VC 5 značky Kärcher

Hľadaj a vyhraj mimoriadny vysávač VC 5 značky Kärcher
ilustračné foto: kaercher.com

Hľadaj a vyhraj mimoriadny vysávač VC 5 značky Kärcher

Hľadaj a vyhraj VC 5
Náš nový Kärcher vysávač VC 5 je tak kompaktný, že si nájde miesto aj v najmenších domácnostiach. Hľadajte miesta, kde možno vysávač VC 5 ukryť a vyhrajte!

Termín konania súťaže: do 31.08.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.