Harry Potter a Kameň mudrcov™ in Concert – hraj o vstupenky

Bude to už 22 rokov, kedy sme mohli vo filme Harry Potter a Kameň mudrcov™ in Concert sledovať 11-ročného Harryho, ako po prvýkrát odchádza do čarodejníckej školy.  A ty máš práve teraz možnosť zažiť naživo tento prvý film z nezabudnuteľnej série o mladom čarodejníkovi v sprievode 90-členného Symfonického orchestra Slovenského Rozhlasu.

Harry Potter a Kameň mudrcov™ in Concert – hraj o vstupenky
ilustračné foto:  expres.sk

Text organizátora súťaže:
Počúvaj pozorne rannú show Hemendex, v ktorej moderátori každý deň zadajú súťažnú otázku týkajúcu sa filmu Harry Potter a Kameň mudrcov, a následne po výzve moderátorov pošli svoju odpoveď prostredníctvom SMS na číslo 0905 612 612. Ten súťažiaci, ktorý pošle správnu odpoveď ako prvý, získa výhru – 2 vstupenky na podujatie Harry Potter a Kameň mudrcov in Concert v Bratislave a filmový balíček obsahujúci hrnček, zápisník, 2 plagáty, kľúčenku, knihu Harry Potter a Kameň mudrcov a lego stavebnicu Harry Potter.

 

Koniec súťaže: 03. 03. 2023

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.