Futbalová SÚŤAŽ o kredity 5 x 20 € so ZlavaDna.sk

ME vo futbale sú tu a my pri tom nesmieme chýbať! Chlapcom držíme palce, aby sa dostali čo najďalej. Pred každým našim zápasom spustíme súťaž o 20 € kredity na ZlavaDna.sk. Nájdite lopty ukryté v troch ponukách a vyhrávajte.

 

  • Súťaž prebieha od 10.6. do 12.6. do polnoci
  • Nájdite 3 lopty podľa indícií, kliknite na SÚŤAŽIŤ, vyplňte správne odpovede a nezabudnite vyplniť aj svoj e-mail, aby sme vás mohli kontaktovať v prípade výhry
  • Do súťaže budú zaradení všetci súťažiaci, ktorí majú správne vyplnené všetky otázky
  • Výhercovia budú v pondelok kontaktovaní e-mailom

 

Futbalová SÚŤAŽ o kredity 5 x 20 € so ZlavaDna.sk

Futbalová SÚŤAŽ o kredity 5 x 20 € so ZlavaDna.sk
ilustračné foto: zlavadna.sk

Futbalová SÚŤAŽ o kredity 5 x 20 € so ZlavaDna.sk

EURO 2016 náš tím rozbehne už tento víkend zápasom s Walesom. Popri fandení si môžete ešte aj zasúťažiť o 20 € kredity na nákup na ZlavaDna.sk.

Hľadajte futbalové lopty ukryté v ponukách na ZlavaDna.sk. Tu sú indície, ktoré vám ich pomôžu nájsť:

  1. Profesionálny futbalista musí poriadne jesť. Asi by mal udržiavať zdravú životosprávu, ale rebierka v centre Bratislavy sa odmietnuť nedajú! Nájdite ponuku na rebierka do bratislavskej reštaurácie, v ktorej sa ukrýva lopta.
  2. Zábava v aquaparku je vynikajúci spôsob ako sa zbaviť stresu. Nájdite ponuku na slovenský aquapark, v ktorej sa ukrýva lopta.
  3. Každý športovec po náročnom zápase túži po skvelom oddychu. Nájdite ponuku do obľúbeného štvorhviezdičkového hotela v Jasnej, v ktorej sa ukrýva lopta.

 

 

Termín konania súťaže: do 16.06.2016

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.