Fotosúťaž LETO a DOVOLENKA

Užívate si pohodové leto? Pridajte svoje fotografie z dovoleniek, výletov, prechádzok a zapojte sa do súťaže o skutočne zaujímavé ceny.

Niekto už má dovolenku za sebou, iní sa na ňu ešte len tešíte, ale ak sa máme riadiť podľa kalendára, tak september je ideálny na prechádzky a potulky po horách, lesoch či lúkach. Niekomu viac lahodia zákutia a uličky miest, pohľad na historické pamiatky, hrady, zámky, či naopak mestský ruch, moderná architektúra, alebo ticho parkov.
Ako alternatívu k celoročném stresu sme pripravili súťaž, ktorá vás má vyhnať do prírody a na potulky, kde môžete pookriať na tele aj duchu. Preto otvárame fotografickú súťaž na obľúbené témy, do ktorej sa môže zapojiť každý, kto rád fotí.

 

Fotosúťaž LETO a DOVOLENKA

ilustračné foto: ephoto.sk

Text organizátora súťaže:

Ceny: Najnovší fotoaparát Nikon Z30 s objektívom NIKKOR Z 16-50 mm f/3,5-6,3 VR, grafický monitor EIZO, ročné predplatné programu Zoner PhotoStudio X a literatúru od Zoner Press.

Koniec súťaže: 20. 10. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.