Februárová súťaž o Imunita Activ

Firma PHARMA ACTIV využíva skúsenosti siahajúcou mnoho storočí do minulosti. Pomocou pokročilej technológie a na základe dávnych tradícií prírodnej medicíny hľadáme najúčinnejšie spôsoby ochrany zdravia.

Vďaka vedomostiam mnohých generácií vedcov z celého sveta sa učíme ako najlepšie ovplyvňovať ľudský organizmus tak, aby aj moderní ľudia mohli dosiahnuť harmóniu medzi svojím životom a prácou. S ohľadom na požiadavky každodenného životného rytmu našich zákazníkov je našou úlohou a snahou nájdenie prirodzené cesty k získaniu pokoja a sily, čiže zdravého a šťastného života.

Februárová súťaž o Imunita Activ

Februárová súťaž o Imunita Activ
ilustračné foto:  prezdravie.sk

Februárová súťaž o Imunita Activ

Súťaž trvá od 11.2.2019 do 17.2.2019. Výhercom súťaže sa stane účastník súťaže, ktorého správna odpoveď bude mať poradové číslo 111, a zároveň bude mať vo chvíli žrebovania prihlásený spravodaj.

17.02.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.