Dnes sa hrá o 6000€ !

6000 eurový telefonát ťa môže zastihnúť kdekoľvek. Či už pri raňajkách, cestou do práce, z práce domov, alebo pri nákupoch. Naozaj kdekoľvek! Buď preto pripravený – stačí dvihnúť telefón a odpovedať heslom Počúvam Rádio Expres a výhra je tvoja.

Práve hráme o 6000€

Súťaž o 6000€

Je to úplne jednoduché:

  1. Pred každým žrebovaním pošli SMS s textom EXPRES na číslo 7779
  2. Ak ti zavoláme, dvihni hovor do 20-tich sekúnd, zreteľne vyslov heslo „Počúvam Rádio Expres“ a 2000 EUR je tvojich!
  3. Ak nedvihneš hovor v časovom limite, nedvihneš so slovami „Počúvam Rádio Expres“ alebo nezopakuješ heslo bezprostredne po výzve moderátora, nevyhrávaš a výhra sa kumuluje do ďalšieho žrebovania.
  4. Žrebuje sa 1x denne, vždy po 15:00 hod. zo všetkých platných SMS, ktoré boli doručené od posledného žrebovania.

 

Maximálna cena spätnej SMS správy je 0,80 € vrátane DPH. SMS službu technicky zabezpečuje spolocnosť A SMS, s.r.o., Šulekova 70, 811 03 Bratislava, IČO: 35830387.

 

INFO: V spätnej SMS už nebude zasielaný kód, nakoľko nie je potrebný na zapojenie sa do súťaže. Potvrdením zapojenia sa do súťaže je samotná doručená spätná SMS s textom: “Zapojili ste sa do hry 2000 EUR za 1 SMS ….”

Účelom súťaže Počúvam Rádio Expres je v rámci reklamnej a propagačnej kampane zvýšiť u širokej verejnosti počúvanosť rozhlasovej programovej služby Rádio Expres. Súťaž bude organizátorom realizovaná na celom území Slovenskej republiky a uskutoční sa v čase od 30.6.2015 od 16:45 hod. do odvolania.Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.