Dieťa Bridget Jonesovej – Vyhraj knihu

Dieťa alebo kariéra? Bridget sa už zmierila s mučením okolia, ktoré neustále poukazovalo na to, že jej biologické hodiny tikajú čím ďalej, tým hlasnejšie, a potom… otehotnela. Nebola by to ale ona, keby išlo všetko ako po masle. Jej tehotenstvo je sprevádzané nezdravou životosprávou, bizarnými radami single kamarátok a ešte bizarnejšími radami zaslúžilých matiek. Chaos na predpôrodných vyšetreniach, divoké večierky i romantika, radosť a zúfalstvo, ale hlavne otázka: „Kto je, dokelu, otec?“.

Kniha nadväzuje na predchádzajúce úspešné tituly Helen Fieldingovej. Denník Bridget Jonesovej sa stal nielen medzinárodným bestsellerom, ale tiež skutočným fenoménom. Denník The Guardian ho zaradil na zoznam desiatich románov, ktoré najlepšie definujú 20. storočie.

Dieťa Bridget Jonesovej – Vyhraj knihu

Dieťa Bridget Jonesovej – Vyhraj knihu
ilustračné foto: expres.sk

Dieťa Bridget Jonesovej – Vyhraj knihu

Najväčšia smoliarka v dejinách literatúry je späť! Neriadená strela Bridget opäť vstupuje na scénu s novou dávkou trapasov a pohrôm, ktoré ju, ako zvyčajne, budú sprevádzať asi na každom kroku.

Štvrtú knihu spisovateľky Helen Fieldingovej o svojskej smoliarke Bridget Jonesovej môžeš získať aj ty! Stačí, keď správne odpovieš na súťažnú otázku a budeš zaradený do žrebovania.

Termín konania súťaže: do 11.12.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 



Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.