Detoxikácia pomocou ajurvédy, vyhrajte prípravok Triphala

Jarné obdobie je ideálne na detoxikáciu organizmu. Čo tak vyskúšať to pomocou ajurvédy? Ajurvédska medicína je stará viac ako 5000 rokov a od roku 1982 ju ako účinný liečebný systém uznáva aj Svetová zdravotnícka organizácia. Podľa ajurvédy sú základnou zložkou vyváženej stravy bylinky, koreniny a ovocie. Všetky tieto zložky pôsobia priaznivo na organizmus a pomáhajú mu odstraňovať prípadné zdravotné ťažkosti a cítiť sa lepšie.

Ak sa chcete zbaviť nahromadených toxínov, stavte na Triphalu. Ide vlastne o zmes plodov troch druhov ovocia – haritaki, bibhitaki a amalaki. Považuje sa za jeden zo základných prvkov ajurvédskej medicíny, ktorý pôsobí detoxikačne. Pomáha však aj pri zažívacích problémoch (a to aj preventívne), posilňuje funkciu hrubého čreva, podporuje látkovú výmenu a celkovo pôsobí priaznivo na trávenie. Používa sa aj na posilňovanie prirodzenej imunity organizmu a tiež ako rekonvalescenčný prostriedok po chorobe. Triphalu dostanete vo forme prášku alebo tabliet. Prášková forma je tradičný spôsob, ako sa užíva v ajurvéde. Je účinnejšia, pretože sa po vypití rýchlejšie vstrebáva v tráviacom trakte. Stačí si pol lyžičky prášku rozmiešať v teplej vode alebo mlieku a 1 x denne vypiť, najlepšie pred spaním alebo po jedle.

Detoxikácia pomocou ajurvédy, vyhrajte prípravok Triphala od spoločnosti DNM company

Detoxikácia pomocou ajurvédy, vyhrajte prípravok Triphala od spoločnosti DNM company
ilustračné foto: lenprezeny.sk

Detoxikácia pomocou ajurvédy, vyhrajte prípravok Triphala

Pre tých, ktorí chcú mať Triphalu vždy so sebou, sú určené tablety. Výhodou pre niekoho je možno aj to, že v tejto forme nie je cítiť trpkejšiu chuť ovocných plodov, z ktorých sa Triphala skladá. Vyskúšajte napríklad BIO Triphalu značky Cosmoveda, ktorú na slovenský trh priniesla spoločnosť DNM company. Práškovú aj tabletovú formu kúpite v predajniach zdravej výživy alebo pohodlne na www.arun.sk. Dvaja z vás získajú prípravok Triphala od spoločnosti DNM company.

Termín konania súťaže: do 16.05.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.