Decembrová súťaž Sphere

Sphere card: Prostredníctvom tejto karty je možné u obchodných partnerov uplatňovať výhody a zľavy v rozsahu cca 5 až 30 % …a viac. V súčasnej dobe je možné tieto výhody a zľavy využívať na viac ako 10 000 obchodných miestach v celej Slovenskej a Českej republike v širokom spektre odborov. Všetky obchodné miesta a výšky výhod sú vždy uvedené v internetovom katalógu na našich stránkach v sekcii KATALÓG.

Kartu Sphere card môžete využívať, nech už bývate kdekoľvek. Vďaka veľkému počtu partnerov je vyvážene pokrytá celá Slovenská i Česká republika. Naviac sa v poslednom roku výrazne rozšírila skupina partnerských e-shopov.

Táto karta patrí do základnej produktovej rady kariet s vernostným programom Sphere card. Je vyrobená v modrom prevedení a je samostatne predajná.

Decembrová súťaž Sphere
Decembrová súťaž Sphere
ilustračné foto: sphere.sk

Decembrová súťaž Sphere o 22 limitovaných kariet + balíčky Sphere

Ceny: 22 limitovaných kariet + balíčky Sphere

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/31 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.sphere.sk/pouzivanie-karty/sutaz/?contest1=1#contest1″ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.