DALITO bude každý deň rozdávať darčeky

Viem, Vianoce sú nádherné, ak všetko stíhame a doma je, ako sa na Slovensku hovorí, všetko na poriadku. Keď nám to doma klape a jediné, s čím si nevieme poradiť, je predvianočný zhon. Každý rok si síce po Vianociach povieme, že to už o rok nedovolíme, ten zhon, ale… zopakuje sa opäť. Aj preto, že napríklad mesačnú prácu v zamestnaní chceme natlačiť do dvoch týždňov a fiškálny rok ukončiť najlepšie už 22. decembra. Popritom musíme stihnúť všetko doma a, samozrejme, aj priateľov. Lebo to postávanie pri varenom víne niekde na námestí s jedinečnou vianočnou výzdobou má svoje čaro.

V redakcii DALITO vieme, čo je to predvianočný zhon a nasadenie na 550 CDI. No nezabúdame ani na vás, milí čitatelia. Vďaka vám sa totiž dalito.sk už za dva a pol mesiaca etablovalo v internetovom prostredí, ako píšu naši trollovia, na mienkotvorný portál. Bez vás, čitateľov, by sme to však NEDALI!

Za vašu úctu k našej práci a vernosť, sa vám chceme poďakovať. Lebo DALITO to DÁ len spoločne s vami. Robíte nám radosť, takže je rad na nás.

DALITO bude každý deň rozdávať darčeky

DALITO bude každý deň rozdávať darčeky
ilustračné foto: pexels.com

DALITO bude každý deň rozdávať darčeky

Pripravili sme pre vás adventný kalendár plný darčekov. Na FB DALITO budeme od 1. decembra každý deň žrebovať jedného výhercu z tých, ktorí splnia tri jednoduché úlohy.
Stačí ísť na FB stránku DALITO a

1. lajknúť status s fotografiou a zoznamom darčekov adventného balíčka ,
2. zdieľať status s fotografiou a zoznamom darčekov adventného balíčka,
3. odpovedať na súťažnú otázku.

Veríme, že sa spoločne zabavíme a cez internet a jeho virtuálny svet sa ešte viac zblížime. Lebo DALITO sú vaše príbehy, váš život a vaša pravda. Vďaka vám!
Lucia Tomečková, šéfredaktorka DALITO.sk

24.12.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.