Hrajte o 3 balíčky AMWAY TRUVIVITY

Hrajte o 3 balíčky TRUVIVITY. Ide o novú značka spoločnosti Amway. Tento kozmetický systém je zložený z doplnku stravy v tabletkách a doplnku stravy vo forme nápoja.

Tabletky zaisťujú prísun vitamínov A a C a zinku, ktoré spolupôsobia a prispievajú k udržaniu normálneho stavu pleti a k ochrane kožných buniek pred oxidačným stresom.

Hrajte o 3 balíčky AMWAY TRUVIVITY - novinku na poli nutrikozmetiky (v hodnote 122 €)

Hrajte o 3 balíčky AMWAY TRUVIVITY – novinku na poli nutrikozmetiky (v hodnote 122 €)
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Hrajte o 3 balíčky AMWAY TRUVIVITY – novinku na poli nutrikozmetiky

Každý balíček obsahuje tieto 2 produkty:

1. TRUVIVITY BY NUTRILITE™ BEAUTY POWDER DRINK – Nápoj v prášku s vitamínom C a zinkom dopĺňa a završuje váš každodenný režim stalostlivosti o pleť tým, že prináša nutrienty, ktoré podporujú zdravie pleti a pomôžu bojovať proti pocitu únavy počas dňa. Bol vyvinutý vďaka vedomostiam a odbornej profesionalite našich vedúcich značiek – ARTISTRY™ a NUTRILITE™, Beauty Powder Drink Nápoj v prášku s vitamínom C a zinkom je nutrikozmetický prípravok nasýtený živinami, ktoré vám pomôžu, aby ste sa začali cítiť dobre zvnútra, takže vaša pleť bude rozjasnená a bude priam žiariť zdravím. Užívajte raz denne – odporúčame ráno, pri večernej kombinácii s truvivity by nutrilite beauty supplementom.   (v hodnote 43,12 €)

2. TRUVIVITY BY NUTRILITE™ BEAUTY SUPPLEMENT – Výživový doplnok pre krásu obsahuje nutrienty, účinkom ktorých pleť nielen vyzerá, ale aj pocitovo je v pohode vďaka tomu, že jej bunky sú chránené pred oxidatívnym stresom a sú podporované jej normálne funkcie. Bol vyvinutý vďaka vedomostiam a odbornej profesionalite našich vedúcich značiek – ARTISTRY™ a NUTRILITE™, TRUVIVITY BY NUTRILITE pôsobí tak, aby zabezpečila vašej pleti výhody efektívnej a skutočne dokonalej starostlivosti o pleť; aby ste sa mohli tešiť z toho, že vaša pleť je jasná a priam žiari zdravím ako nikdy predtým. Odporúčame užívať večer na nočné pôsobenie.  (v hodnote 78,,12 €)

 

Termín konania súťaže: 28.05.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.