Vyhrajte vstupenky na slávnostnú premiéru Včielka Maja 2 – Sladké hry

Včielka Maja a Sladké hry
Ak ste videli krátky trailer alebo nejaké fotografie, už viete, že sa máte na čo tešiť.

V rodnom úli  včielky Maji to vrie ako…ako v úli. Práve sa skončil letný zber medu a prišiel dôležitý odkaz od samotnej Cisárovnej. Včielky sa možno budú môcť konečne zúčastniť Sladkých hier o med! Nadšenie však veľmi rýchlo vystrieda sklamanie, lebo sa zistí, že ich úľ nebude vôbec súťažiť a navyše musí poskytnúť účastníkom hier polovicu svojich zásob medu. Maji sa to vôbec nepáči a rozhodne sa za Kráľovnou vycestovať na vlastnú päsť.

Keď dorazí do jej honosného sídla, uvedomí si, že si odhryzla príliš veľké sústo. Audiencia u Jej Veličenstva sa skončí katastrofou. Urazená panovníčka sa rozhodne spraviť z tohto incidentu exemplárny príklad a ponúkne Maji dohodu – jej úľ sa môže Sladkých Hier zúčastniť, ale ak prehrá, príde o všetky zásoby medu.

Vyhrajte vstupenky na slávnostnú premiéru Včielka Maja 2 - Sladké hry

Vyhrajte vstupenky na slávnostnú premiéru Včielka Maja 2 – Sladké hry
ilustračné foto:  lepsiden.sk

Vyhrajte vstupenky na slávnostnú premiéru Včielka Maja 2 – Sladké hry

Ak si chcete zaspomínať, alebo urobiť svojim deťom radosť, rozhodne si film nenechajte ujsť. My máme pre vás 3 vstupenky (každá pre 2 osoby) na slávnostnú premiéru, ktorá bude už v nedeľu 25.februára. Súťažíme nižšie, tak sa zapojte!

22.03.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.