Chcete sa zbaviť nadbytočných kilogramov nenásilnou cestou?

Chcete sa zbaviť pár nadbytočných kilogramov nenásilnou cestou? Je tu extrakt zo zelenej kávy!

Za posledných pár mesiacov účinné látky zelenej kávy zabezpečili stratu hmotnosti tisícom ľudí na celej planéte. Chudnutie so zelenou kávou je nielen jednoduché, ale je to aj pôžitok.

Zelená káva a jej priaznivé pôsobenie

Chcete sa zbaviť pár nadbytočných kilogramov nenásilnou cestouZelená káva výrazne napomáha k zníženiu hmotnosti, znižuje krvný tlak, napomáha v boji proti celulitíde, pomáha brániť usadzovaniu tuku, má povzbudzujúci účinnosť, prináša energiu a vitalitu a zelená káva bez kofeínu dokonca znižuje riziko vzniku diabetu typu 2.

Okrem efektu chudnutia zelená káva prináša aj iné pozitíva a tým je aj samotná detoxikácia organizmu. V prípade, že náš organizmus už nestíha vylučovať vznikajúce toxíny prirodzeným spôsobom (dýchanie, potenie, vylučovanie..) tieto sa uskladňujú v našich tukových bunkách. Pri samotnom spaľovaní týchto buniek, dochádza spätne k uvoľňovaniu toxínov a následnému vylučovaniu von z tela. Preto človek pri redukcii hmotnosti môže mať miestami pocit únavy alebo slabosti. Pri strate tukovej hmoty dochádza k silnej detoxikácii organizmu.

Chcete sa zbaviť pár nadbytočných kilogramov nenásilnou cestou

Prečo je zelená káva lepšia ako klasická, pražená káva

Štandardne sa bobule zelenej kávy odoberú do pražiarne, kde sa niekoľko minút pražia pri veľmi vysokých teplotách (cca . 482°C), aby dosiahli tú pravú kávovú chuť a arómu. Avšak to so sebou prináša negatívny dopad na kvalitu kávového zrna, ktoré sa takouto úpravou znehodnotí. Dochádza k zničeniu aktívnych komponentov, hlavne chlorogénnych kyselín. Práve chlorogénové látky ako silné antioxidanty sú pre náš organizmus veľmi dôležité. Praženie má na zrno zelenej kávy veľmi zlý vplyv. Vplyvom vysokej teploty dochádza k úbytku až 70% pozitívnych chlorogénových látok. Zobraziť referencie klientov

Upozornenie

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Všetky informácie o produktoch nájdete na www.zelenadieta.skUvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.