CEWE fotosúťaž Náš svet je krásny (Our World is Beautiful 2016-2017)

Medzinárodná fotosúťaž CEWE na tému „Náš svet je krásny“ 

Témou súťaže je prezentovať krásy sveta ako stredobod fotografického záujmu. Záverečný výber víťazných motívov vykoná porota. Spoločnosť CEWE odovzdá 1 000 hodnotných cien. Víťazné fotografie sa budú prezentovať na webovej stránke fotosúťaže v sekcii „Víťazi“ a všetci ocenení budú písomne upovedomení e-mailom alebo poštovou zásielkou.

CEWE fotosúťaž Náš svet je krásny (Our World is Beautiful 2016-2017)

CEWE fotosúťaž Náš svet je krásny (Our World is Beautiful 2016-2017)
ilustračné foto: CEWE archív

V období do 30. júna 2017 môžu účastníci nahrať v šiestich kategóriách až 25 vlastných digitálnych fotografií, na ktoré budú mať účastníci neobmedzené autorské práva, ako aj práva na používanie, a ktorých motívy nebudú porušovať právne ustanovenia krajiny pôvodu, právne ustanovenia Európskej únie ani práva na ochranu osobnosti vyobrazených osôb. Účasť je možná výlučne online prostredníctvom webových stránok súťaže. Príspevky do súťaže podané klasickou poštou alebo iným spôsobom nebudú zohľadnené.

CEWE fotosúťaž Náš svet je krásny (Our World is Beautiful 2016-2017)

Súťaž je určená pre všetkých milovníkov fotografovania s kreatívnymi grafickými nápadmi. Na konci súťaže vyberie skúsená porota z nahratých fotografií víťazov. Tešíme sa na vaše príspevky v šiestich kategóriách:

1. Šport
2. Ľudia
3. Krajina
4. Architektúra
5. Doprava a infraštruktúra
6. Príroda

Obrazová príloha k ukážke/titulnému obrázku na úvodnej stránke, zľava hore doprava dolu: © Gábor Máté Pusztai, víťaz kategórie „Šport“ (Our world is beautiful 2014/15), © Agnieszka Gulczyńska, víťazka kategórie „Ľudia“ (Our world is beautiful 2014/15), © Adam Kováč, víťaz kategórie „Krajinky“ (Our world is beautiful 2014/15), © Devid Camerlynck, víťaz kategórie „Architektúra“ (Our world is beautiful 2014/15), © Thomas Pedersen, víťaz kategórie „Doprava a infraštruktúra“ (Our world is beautiful 2014/15), © Murat Ertem, víťaz kategórie „Príroda“ (Our world is beautiful 2014/15).

Termín konania súťaže: do 30.06.2017

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.