Červená Volavka – Vyhraj filmový balíček

Pripravená zvádzať, manipulovať, zabíjať…

Oscarová Jennifer Lawrence prichádza od 1. marca do našich kín v mrazivom thrilleri nakrúcanom aj na Slovensku s názvom Červená volavka. Odpovedz správne na súťažnú otázku a budeš zaradený do žrebovania o filmový balíček, ktorý obsahuje dáždnik, slúchadlá a športovú tašku.

Červená Volavka
Dominika Jegorovová má veľa tvárí. Je milujúcou dcérou, primabalerínou, ktorú doviedla jej dravosť až na absolútnu hranicu síl. Majsterku v zvádzaní a manipulácii. A najmä špičkovo vycvičenú agentku ruských tajných služieb.

Baletky, ktoré musia predčasne ukončiť svoju kariéru, to nemajú jednoduché. Celý svoj život venovali len tancu a ich príprava na skutočný život nie je dokonalá. Až na maximálnu sebekázeň a vôľu dohnanú až do krajnosti. Bývalá primabalerína Dominika Jegorovová (Jennifer Lawrence) žije v Rusku a so svojou matkou čelí bezútešnej a neistej budúcnosti. Vďaka tomu sa stáva ľahkou korisťou v ruských tajných spravodajských službách a dostáva sa do ich kurzu, v ktorom sa školia „volavky“. Tu prebieha tvrdý výcvik, ktorého cieľom je naučiť svoje „žiačky“, aby v roli profesionálnych zvodkýň využili svoje telo a myseľ ako dokonalé zbrane.

Po ukončení zvráteného a sadistického tréningu je Dominika ako najnebezpečnejšia volavka nasadená na Nathaniela Nasha (Joel Edgerton), dôstojníka CIA, ktorý riadi jedného z najdôležitejších špiónov v Rusku. Dominika s Nathanielom vedú súboj plný vášne, špionských trikov a nedôvery. Dokáže ju Nathaniel presvedčiť, že je jediný človek, ktorému môže veriť?

Červená Volavka – Vyhraj filmový balíček

Červená Volavka – Vyhraj filmový balíček
ilustračné foto:  expres.sk

Červená Volavka – Vyhraj filmový balíček

Súťažíme od 26.2. do 4.3. Traja výhercovia budú zverejnení v pondelok 5.3.

04.03.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.