Boyband United5 plánuje ohúriť Bratislavu, vyhrajte lístky na ich koncert!

Pozor! Jediná možnosť vidieť na Slovensku koncert úspešného česko – slovenského boybandu United5! Vyhrajte vstupenky na ich vystúpenie v Bratislave.

Chlapci sa nedávno vrátili z turné po Veľkej Británii, kde mali naozaj mimoriadny úspech. Anglické publikum si doslova vyžiadalo ďalšie koncerty, ktoré tam chlapci chystajú hneď po novom roku. Teraz koncertujú Mário Bendík, Peter Juhás, Marthy Duffek, Matt Bláha a Norbert Brand v Česku. Jediný koncert na Slovensku bude 28.11. v Ateliéri Babylon v Bratislave!

Boyband United5 existuje ešte len rok a už je mimoriadne úspešný aj v zahraničí. Chlapci sa nedávno vrátili z turné po Veľkej Británii, kde doslova zahviezdili. Tamojší fanúšikovia  boli takí nadšení, že si doslova vyžiadali ďalšie koncerty, ktoré chalani chystajú už na začiatok budúceho roka.

„Sme nadšení, až takýto úspech sme nečakali. Bol to pre nás vstup do nového sveta. Vyskúšali sme si britský prístup k práci a showbiznisu. Úspech nás teší o to viac, že nás pred turné upozornili, že anglické publikum je veľmi náročné. Môže nás rovnako rýchlo prijať, ako vypískať. To že sme uspeli, je o to vzácnejšie,“ netají radosť Peter Juhás z United5. Chlapci boli počas uplynulého roka mimoriadne usilovní.

Nahrali 25 piesní z dielne britského skladateľa Andrewa Murraya, pričom viaceré piesne dosiahli zaujímavé víťazstvá v hitparádach TV ČKO, ČT Déčko a ďalších. Singel „Name in the sand“ dokonca debutoval v prestížnej anglickej hitparáde na 5-om mieste! „Sme síce nová kapela, ale dovolím si tvrdiť, že sa nám toho podarilo dosť veľa. Uchádzame sa o hlas v kategórii „Skupiny“ aj „Slávik bez hraníc“. To, že budeme vôbec účastníkmi ankety – to som nečakal ani v najkrajšom sne“, vyznáva sa s nadšením Norbert Brand.

Česko-slovenský boyband United5 vznikol koncom minulého roka. Jeho členmi  sú Peter Juhás, Norbert Brand, Marthy Duffek, Mário Bendík a Matt Bláha. Z tisícov záujemcov ich prostredníctvom konkurzov vybrali uznávaní britskí producenti Andy Murray a Denis Ingoldsby a členovia legendárnej skupiny Lunetic.  Chlapci sa už nevedia dočkať bratislavského publika.
„Dúfam, že sa budeme rovnako ako v zahraničí páčiť aj v mojom rodnom Slovensku, nádejá sa Mário Bendík.

 

Súťaž o vstupenky na koncert United5 v Bratislave (jediný na Slovensku)!

Súťaž o vstupenky na koncert United5 v Bratislave!
Boyband United5 plánuje ohúriť Bratislavu, vyhrajte lístky na ich koncert!

 

Vyhodnotenie súťaže:

mená výhercov:

Mária Tranová, Silvia Beláková, Beata Vernerová, Pavol Štukovský, Milada Ivanovičová

 

 

INFORMÁCIE O SÚŤAŽI:

Súťaž prebieha od 10.11.2015 do 20.11.2015
Vyhodnotenie súťaže prebehne do 14 dní od ukončenia súťaže. Do súťaže sa môžeš zapojiť tak, že správne odpovieš na súťažnú otázku a odošleš súťažný formulár. Výhercovia budú kontaktovaní e-mailom a zverejnení na webe.

PARTNER SÚŤAŽE:

Propaganda House, s. r. o. , www.propagandahouse.sk

CENA:

Pre 5 výhercov 2ks vstupeniek na koncert United5 v Ateliéri Babylon v Bratislave 28.11.2015.

 



Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.