Black Friday so zľavami až 50% je na Pilulke v plnom prúde

Black Friday je na Pilulke v plnom prúde. Nakuknite do našich kategórii a nakúpte si výhodne všetko, čo Vám doma alebo iba k šťastiu chýba.

Darčeky pre všetkých nájdete na Pilulke

Darujte vôňu kvetov. Objavte darčekové súpravy prírodnej kozmetiky, s ktorými sa vaša milovaná sestra alebo najlepšia kamarátka môžu zahaliť do vône kvetov. Alebo preskúmajte naše tipy na ďalšie voňavé aj užitočné darčeky. Len to najlepšie pre vašu drahú polovičku Rozmaznávajte svoju partnerku a doprajte jej len to najlepšie z najlepšieho. Vyberte luxusnú súpravu kozmetiky, prípadne sa pozrite na naše ďalšie tipy a nájdite ideálny darček pre svoju spriaznenú dušu.

Pre tú najlepšiu mamičku. Vašu mamičku treba rozmaznávať, preto jej doprajte celú súpravu tej najkvalitnejšej kozmetiky na pleť aj telo. Nepreberné množstvo vôní, rôznych druhov dermokozmetiky alebo uvoľňujúcich doplnkov do kúpeľa zaručí darček plný relaxácie. Krásna v každom veku Doprajte svojej babičke niečo extra, aby vedela, že ste na ňu naozaj mysleli. Môžete zvoliť luxusnú kozmetiku na zrelú pleť alebo objaviť ďalšie tipy na darčeky, ktoré aj podporia jej zdravie.

Black Friday so zľavami až 50% je na Pilulke v plnom prúde

Osvedčený darček poteší. Svojmu bratovi alebo kamarátovi urobíte radosť elektronikou – bezdrôtovými slúchadlami, reproduktormi či inteligentnými hodinkami. Pokiaľ však práve nepatria medzi nadšencov techniky, stavte na klasiku. Zvoľte niektorú z darčekových kaziet, či už bude obsahovať súpravu na holenie, prípadne sprchový gél so šampónom.

Ponožkám odzvonilo. Obdarujte svojho najbližšieho muža niečím výnimočným. Na Pilulke nájdete množstvo možností, ako doplniť kozmetickú taštičku svojho manžela či partnera. Vyberať môžete z luxusnej pánskej telovej alebo vlasovej kozmetiky, ale nešliapnete vedľa ani správnym výberom parfumu. Pretože práve vy mu zaobstaráte ten, ktorý najlepšie podčiarkne jeho osobnosť.

Keď si otecko praje hlavne pokoj. Pohodlné slúchadlá sa hodia všetkým otcom, ktorí si potrpia na počúvanie svojej obľúbenej hudby a chvíľky nerušené hlukom okolia. Preskúmajte aj naše ďalšie tipy pre oteckov, aby sa darček skutočne hodil k jeho záujmom a preferenciám.

Zdravý ako repa. Nie je nič dôležitejšie ako zdravie, zvlášť, pokiaľ ide o našich najbližších. Kľúčová je predovšetkým prevencia a kontrola, s čím môžete pomôcť práve vy. Doprajte svojmu starému otcovi tú najlepšiu starostlivosť a obdarujte ho inteligentnými pomocníkmi, aby mu vydržalo pevné zdravie ešte dlhé roky.

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.